Dnia 2023-12-08 19:30 miał miejsce mecz 1899 Hoffenheim vs VfL BOCHUM - wynik końcowy 3-1

Dziś mamy relację z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami 1899 Hoffenheim i VfL BOCHUM, który odbył się w ramach 14. kolejki Bundesligi. Mecz rozegrany został w PreZero Arena. Wynik końcowy to 3-1, a wynik na przerwę to 2-0. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego emocjonującego spotkania.

Relacja z meczu piłki nożnej między 1899 Hoffenheim a VfL BOCHUM

Relacja z meczu

W sobotni wieczór na PreZero Arena odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy 1899 Hoffenheim, a VfL BOCHUM w ramach 14. kolejki Bundesligi. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 32. minucie, gdy E. Mašović strzelił pierwszą bramkę. Kolejną bramkę dla 1899 Hoffenheim zdobył A. Kramarić w 43. minucie po asyście G. Prömel, ustalając wynik na 2-0 na przerwę.

W drugiej połowie I. Bebou zwiększył prowadzenie gospodarzy, zdobywając trzecią bramkę w 76. minucie, po asyście M. Bülter. Mimo wysiłków gości, którzy zdobyli honorowego gola w ostatnich chwilach meczu dzięki strzałowi Gonçalo Paciência w 90. minucie, ostateczny wynik to 3-1 dla 1899 Hoffenheim.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, co potwierdzają liczne żółte kartki. Umut Tohumcu, Andrej Kramarić i Grischa Prömel otrzymali kartki dla gospodarzy, natomiast Erhan Mašović i Manuel Riemann zostali ukarani kartkami dla gości.

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki podczas tego spotkania.

Po tym zwycięstwie 1899 Hoffenheim zmierzy się z RB Leipzig, SV Darmstadt 98 i Bayernem Monachium, natomiast VfL BOCHUM zmierzy się z Union Berlin, Bayerem Leverkusen i Werderem Brema.