FC Augsburg vs 1899 Hoffenheim, wynik meczu 0-4

Pierwsza połowa meczu między FC Augsburg a 1899 Hoffenheim zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2021-08-14 13:30 na stadionie WWK Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły FC Augsburg i 1899 Hoffenheim.

Gole strzelali: J. Bruun Larsen 37' 0-1 A. Kramaric S. Adamyan 79' 0-2 A. Kramaric G. Rutter 87' 0-3 A. Kramaric S. Rudy 90' 0-4

Żółte kartki FC Augsburg: J. Gouweleeuw 89'

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: D. Raum 19' S. Rudy 62'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny arbiter meczu to F. Brych. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu FC Augsburg stawi czoła Union Berlin, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i SC Freiburg. Kolejno natomiast 1899 Hoffenheim z FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami Arminia Bielefeld i VfL Wolfsburg.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze Bundesliga 1. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak J. Gouweleeuw D. Raum często zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na efektowne bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami są zajadłe, nie często bywa, że zmagania nie są warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga 1 i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. FC Augsburg i 1899 Hoffenheim jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, WWK Arena.