Na obiekcie PreZero Arena miało miejsce spotkanie 1899 Hoffenheim vs VfB Stuttgart zakończone wynikiem 2-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy 1899 Hoffenheim oraz VfB Stuttgart zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-01-24 19:30 na stadionie PreZero Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły 1899 Hoffenheim i VfB Stuttgart.

Gole strzelali: A. Kramarić 11' 1-0 Angeliño S. Guirassy 45' 1-1 N. Ahamada W. Endo 77' 1-2 N. Ahamada A. Kramarić 90' 2-2 Angeliño

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Kevin Akpoguma 62'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Atakan Karazor 66' Naouirou Ahamada 73' Naouirou Ahamada 78'

Czerwone kartki VfB Stuttgart: Naouirou Ahamada 78'

Sędzią głównym tego spotkania był Florian Badstubner, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu 1899 Hoffenheim stawi czoła RB Leipzig, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM i Bayer Leverkusen a VfB Stuttgart podejmie SC Paderborn 07. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen i SC Freiburg.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Kevin Akpoguma Atakan Karazor nieustannie gwarantują wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są zażarte, rzadko zdarza się, iż zmagania nas nudzą. Wielokrotnie natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak 1899 Hoffenheim oraz VfB Stuttgart z ligi Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak PreZero Arena.