Mecz między 1899 Hoffenheim i FSV Mainz 05 na stadionie PreZero Arena - 4-1

Pierwsza połowa meczu między 1899 Hoffenheim a FSV Mainz 05 zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Dnia 2022-09-10 13:30 na obiekcie sportowym PreZero Arena odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga kolejki 6 pomiędzy 1899 Hoffenheim a FSV Mainz 05.

Gole strzelali: A. Kramarić 53' 1-0 G. Rutter G. Prömel 69' 2-0 C. Baumgartner M. Dabbur 80' 3-0 Angeliño D. Kohr 83' 3-1 P. Kadeřábek 90' 4-1 A. Stiller

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Christoph Baumgartner 9' Kevin Akpoguma 10' Kevin Vogt 66'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Karim Onisiwo 85' Stefan Bell 87'

Czerwone kartki FSV Mainz 05: Alexander Hack 41'

Główny sędzia spotkania - Daniel Schlager, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu 1899 Hoffenheim zmierzy się już z SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin i Werder Bremen a FSV Mainz 05 z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg i RB Leipzig.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania ligi Bundesliga. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Christoph Baumgartner Karim Onisiwo nieraz zagwarantowały własnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska nudzą fana. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Bundesliga. 1899 Hoffenheim i FSV Mainz 05 i ich udział w Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak PreZero Arena.