1899 Hoffenheim vs SC Freiburg, wynik meczu 3-4

W dniu 2022-04-30 16:30 na obiekcie sportowym PreZero Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 32. Zmierzyły się 1899 Hoffenheim i SC Freiburg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy 1899 Hoffenheim i SC Freiburg zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-4.

Gole strzelali: R. Sallai 23' 0-1 L. Höler A. Kramarić 32' 1-1 D. Raum A. Stiller 49' 2-1 A. Kramarić C. Günter 50' 2-2 V. Grifo L. Höler 70' 2-3 C. Günter Jeong Woo-Yeong 73' 2-4 N. Schlotterbeck S. Rudy 84' 3-4 D. Raum

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Diadié Samassékou 45'

Żółte kartki SC Freiburg:

Czerwone kartki SC Freiburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna 1899 Hoffenheim zmierzy się już z Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i Union Berlin a SC Freiburg podejmie Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i .

Fani z dużym zapałem śledzą potyczki ligi Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Diadié Samassékou wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to spotkania usypiające. Nieprzerwanie zdarzają się ostre faule, niezwykłe asysty oraz gole, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich iprzeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. 1899 Hoffenheim i SC Freiburg i ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak PreZero Arena.