Spotkanie pomiędzy 1899 Hoffenheim i VfL BOCHUM zakończone wynikiem 1-2 na stadionie PreZero Arena

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy 1899 Hoffenheim a VfL BOCHUM wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-02 13:30 na obiekcie sportowym PreZero Arena odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą 1899 Hoffenheim i VfL BOCHUM.

Gole strzelali: T. Asano 28' 0-1 M. Riemann D. Raum 54' 1-1 A. Kramarić T. Asano 59' 1-2

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Kevin Akpoguma 45' David Raum 51' Kevin Vogt 90'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Konstantinos Stafylidis 63' Maxim Leitsch 80'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu 1899 Hoffenheim stawi czoła RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth i Eintracht Frankfurt a VfL BOCHUM z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg i FC Augsburg.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące poczynania ligi Bundesliga 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Kevin Akpoguma Konstantinos Stafylidis stale gwarantują wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki drętwe. Często obserwujemy ostre sytuacje z faulem, wyśmienite bramki i asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich orazśledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. 1899 Hoffenheim oraz VfL BOCHUM jak ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, PreZero Arena.