Dnia 2022-01-08 14:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy 1899 Hoffenheim oraz FC Augsburg: 3-1

W dniu 2022-01-08 14:30 na obiekcie sportowym PreZero Arena odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły 1899 Hoffenheim oraz FC Augsburg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy 1899 Hoffenheim i FC Augsburg wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: M. Gregoritsch 5' 0-1 A. Maier I. Bebou 38' 1-1 D. Raum I. Bebou 44' 2-1 K. Akpoguma D. Raum 90' 3-1

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Christoph Baumgartner 75'

Żółte kartki FC Augsburg:

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny arbiter spotkania - Benjamin Cortus, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna 1899 Hoffenheim zmierzy się już z Union Berlin, następne spotkania z drużynami SC Freiburg oraz Borussia Dortmund. Kolejno natomiast FC Augsburg z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen oraz Union Berlin.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Christoph Baumgartner nader często zapewniły wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. Często natrafiamy na efektowne bramki czy asysty, bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać widowiska sportowe ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. 1899 Hoffenheim i FC Augsburg oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak PreZero Arena.