Na obiekcie PreZero Arena miało miejsce spotkanie pomiędzy 1899 Hoffenheim oraz FC Koln zakończone wynikiem 5-0

1899 Hoffenheim kontra FC Koln, wynik 5-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy 1899 Hoffenheim oraz FC Koln wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2021-10-15 18:30 na stadionie PreZero Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły 1899 Hoffenheim oraz FC Koln.

Gole strzelali: I. Bebou 31' 1-0 A. Kramarić I. Bebou 49' 2-0 C. Baumgartner 51' 3-0 D. Raum D. Geiger 74' 4-0 S. Posch 87' 5-0 A. Kramarić

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Pavel Kadeřábek 33'

Żółte kartki FC Koln: Rafael Czichos 80'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny arbiter spotkania to Tobias Reichel, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu 1899 Hoffenheim zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Holstein Kiel oraz Hertha Berlin. Kolejno natomiast FC Koln z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz Borussia Dortmund.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Pavel Kadeřábek Rafael Czichos nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania usypiające. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Bundesliga 1. 1899 Hoffenheim oraz FC Koln jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak PreZero Arena.