Back to Top

Strona fanów TSG 1899 Hoffenheim

1899 Hoffenheim vs VfB Stuttgart, wynik 0-3

Mecz 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart zakończony wynikiem 0-3

W ostatnim meczu 26. kolejki Bundesligi, który odbył się w sobotę, 16 marca 2024 roku o godzinie 17:30, drużyna 1899 Hoffenheim podejmowała VfB Stuttgart na własnym stadionie - PreZero Arena. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości z wynikiem 0-3, którzy już na przerwę schodzili do szatni z prowadzeniem 0-2. To był pełen emocji mecz, który na długo zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Eintracht Frankfurt kontra 1899 Hoffenheim, wynik 3-1

Eintracht Frankfurt kontra 1899 Hoffenheim, wynik meczu - 3-1

Wczorajszy mecz Bundesligi pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a 1899 Hoffenheim przyniósł wiele emocji dla kibiców obu drużyn. Spotkanie, które odbyło się w Deutsche Bank Park, zakończyło się zwycięstwem Eintrachtu Frankfurt 3-1, pomimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę. Mecz odbył się 10 marca 2024 roku o godzinie 16:30, a teraz przyglądamy się bliżej, co działo się na boisku.

1899 Hoffenheim kontra Werder Bremen 2-1

1899 Hoffenheim kontra Werder Bremen, wynik spotkania - 2-1

W sobotę, 3 marca 2024 roku, w ramach 24. kolejki niemieckiej Bundesligi, na stadionie PreZero Arena doszło do starcia pomiędzy drużynami 1899 Hoffenheim i Werder Bremen. Mecz obfitował w emocje, zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Już pierwsza połowa okazała się kluczowa, gdyż 1899 Hoffenheim zdołało zdobyć dwubramkowe prowadzenie, które utrzymało się do końcowego gwizdka sędziego.

Borussia Dortmund kontra 1899 Hoffenheim, wynik 2-3

Mecz Borussia Dortmund vs 1899 Hoffenheim, wynik 2-3

Wczorajszy wieczór był pełen emocji dla kibiców piłki nożnej, którzy śledzili z zapartym tchem starcie pomiędzy Borussią Dortmund a 1899 Hoffenheim. Mecz, który odbył się w SIGNAL IDUNA PARK, okazał się niezwykle zacięty, a ostateczne zwycięstwo przypadło drużynie gości, którzy pokonali gospodarzy 3-2. Po pierwszej połowie Borussia Dortmund prowadziła 2-1, jednak ostatecznie to 1899 Hoffenheim sięgnęło po pełną pulę punktów. Szczegóły tego niezwykle emocjonującego starcia poniżej.

1899 Hoffenheim - Union Berlin 0-1

Spotkanie 1899 Hoffenheim kontra Union Berlin zakończone wynikiem 0-1

W sobotę, 17 lutego 2024 roku, na stadionie PreZero Arena odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami 1899 Hoffenheim i Union Berlin w ramach 22. kolejki Bundesligi. Mimo wyrównanej rywalizacji, to Union Berlin wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0, ale ostatecznie to goście mogli cieszyć się z trzech punktów po tej emocjonującej konfrontacji.

1899 Hoffenheim - 1.FC Köln zakończony wynikiem 1-1

Na obiekcie PreZero Arena miał miejsce mecz między 1899 Hoffenheim i 1.FC Köln zakończony wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy 1899 Hoffenheim a 1.FC Köln zakończył się remisem 1-1, w ramach 21. kolejki Bundesligi. Spotkanie rozegrane w PreZero Arena nie przyniosło rozstrzygnięcia, mimo starań obu drużyn. Wynik na przerwę utrzymywał się bez zmian, a ostateczny rezultat został ustalony po bramkach zdobytych w drugiej połowie. Przeczytaj relację, aby poznać szczegóły tego starcia.

1899 Hoffenheim kontra 1.FC Köln, wynik 1-1

Mecz 1899 Hoffenheim vs 1.FC Köln zakończony wynikiem 1-1 na stadionie PreZero Arena

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami 1899 Hoffenheim i 1.FC Köln zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w ramach 21. kolejki Bundesligi, nie przyniosło rozstrzygnięcia w pierwszej połowie, gdy obie drużyny pozostawały bezbramkowe. Mecz miał miejsce na PreZero Arena o godzinie 16:30, 11 lutego 2024 roku, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim, wynik 2-2

Spotkanie między VfL Wolfsburg oraz 1899 Hoffenheim na stadionie Volkswagen Arena dnia 2024-02-04 14:30 - 2-2

W długo wyczekiwanym meczu 20. kolejki niemieckiej Bundesligi, drużyna VfL Wolfsburg zmierzyła się z 1899 Hoffenheim na Volkswagen Arena. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, pomimo prowadzenia gości 1-0 na przerwę. Mecz odbył się 4 lutego 2024 roku o godzinie 14:30, co oznacza, że relację piszemy kolejnego dnia po wydarzeniu.

Mecz Borussia Monchengladbach vs 1899 Hoffenheim, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Borussia Monchengladbach - 1899 Hoffenheim zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion im BORUSSIA-PARK

Dzisiaj na stadionie im BORUSSIA-PARK odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Borussia Monchengladbach i 1899 Hoffenheim. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Borussii Monchengladbach 2-1. Wynik na przerwę był remisowy 0-0, a decydujące bramki padły dopiero w drugiej połowie. To było starcie 13. kolejki niemieckiej Bundesligi, które zgromadziło wielu kibiców i było pełne niespodzianek.