Mecz pomiędzy 1899 Hoffenheim i FC Koln dnia 2023-04-22 13:30 na obiekcie PreZero Arena - końcowy wynik 1-3

Pierwsza połowa meczu pomiędzy 1899 Hoffenheim a FC Koln zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-04-22 13:30 na stadionie PreZero Arena rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga kolejki 29 pomiędzy 1899 Hoffenheim a FC Koln.

Gole strzelali: F. Kainz 18' 0-1 D. Selke 39' 0-2 F. Kainz J. Thielmann 90' 0-3 K. Dolberg 90' 1-3

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: John Brooks 29'

Żółte kartki FC Koln: Davie Selke 26' Marvin Schwäbe 29'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Brand, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna 1899 Hoffenheim stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i VfL Wolfsburg. Kolejno natomiast FC Koln z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen i Hertha Berlin.

Wierni fani z zapałem śledzą starcia w lidze Bundesliga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak John Brooks Davie Selke nierzadko zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż potyczki nas nudzą. Systematycznie natrafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często żółtą kartką, idealne asysty i gole dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich zespołów jak 1899 Hoffenheim i FC Koln z ligi Bundesliga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, PreZero Arena.