Na stadionie PreZero Arena miał miejsce mecz 1899 Hoffenheim kontra Bayern Munich: wynik końcowy 0-2

Pierwsza połowa meczu między 1899 Hoffenheim oraz Bayern Munich zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-10-22 13:30 na stadionie PreZero Arena odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 11. Zmierzyły się 1899 Hoffenheim i Bayern Munich.

Gole strzelali: J. Musiala 17' 0-1 L. Goretzka E. Choupo-Moting 38' 0-2 S. Gnabry

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Christoph Baumgartner 33' Grischa Prömel 68' Ozan Kabak 80'

Żółte kartki Bayern Munich: Dayot Upamecano 51' Joshua Kimmich 61'

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny arbiter meczu to Sven Jablonski, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu 1899 Hoffenheim zmierzy się już z FC Koln, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i Eintracht Frankfurt natomiast Bayern Munich zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i Inter.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Bundesliga. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak Christoph Baumgartner Dayot Upamecano nieraz zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Regularnie trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, przechodzące do historii bramki i asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki między graczami ligowymi są bardzo zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania nas nudzą. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak 1899 Hoffenheim oraz Bayern Munich z ligi Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, PreZero Arena.