1899 Hoffenheim vs VfL BOCHUM, wynik spotkania: 3-2

1899 Hoffenheim vs VfL BOCHUM wynik 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy 1899 Hoffenheim a VfL BOCHUM wynik to 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-08-13 13:30 na obiekcie sportowym PreZero Arena odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą 1899 Hoffenheim i VfL BOCHUM.

Gole strzelali: S. Zoller 10' 0-1 P. Hofmann S. Zoller 13' 0-2 K. Stöger C. Baumgartner 14' 1-2 O. Kabak 23' 2-2 D. Geiger M. Dabbur 88' 3-2 S. Rudy

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Kevin Akpoguma 67'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Anthony Losilla 58'

Czerwone kartki 1899 Hoffenheim:

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Patrick Ittrich, Germany. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna 1899 Hoffenheim zmierzy się już z Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami FC Augsburg i Borussia Dortmund a VfL BOCHUM z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg i Werder Bremen.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Bundesliga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Kevin Akpoguma Anthony Losilla nieustannie serwują swoim stałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Systematycznie trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe bramki i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga. Udział takich popularnych drużyn jak 1899 Hoffenheim i VfL BOCHUM w lidze Bundesliga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak PreZero Arena.