Dnia 2022-02-05 14:30 odbył się mecz FSV Mainz 05 kontra 1899 Hoffenheim - wynik 2-0

W dniu 2022-02-05 14:30 na stadionie MEWA ARENA odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 21 pomiędzy FSV Mainz 05 a 1899 Hoffenheim.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 oraz 1899 Hoffenheim wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: Lee Jae-Sung 79' 1-0 K. Onisiwo M. Niakhate 83' 2-0

Żółte kartki FSV Mainz 05:

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Benjamin Hübner 17' Georginio Rutter 74'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Christian Dingert, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna FSV Mainz 05 zmierzy się już z SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Bayer Leverkusen i Union Berlin. Kolejno natomiast 1899 Hoffenheim zmierzy się z Arminia Bielefeld. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg i VfB Stuttgart.

Oddani fani futbolu śledzą interesujące starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Benjamin Hübner nieustannie sprawiają wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak FSV Mainz 05 oraz 1899 Hoffenheim z ligi Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, MEWA ARENA.