Na stadionie BayArena dnia 2021-12-15 19:30 odbyło się spotkanie Bayer Leverkusen kontra 1899 Hoffenheim zakończone wynikiem 2-2

Dnia 2021-12-15 19:30 na obiekcie sportowym BayArena odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Bayer Leverkusen oraz 1899 Hoffenheim.

Po pierwszej połowie spotkania między Bayer Leverkusen i 1899 Hoffenheim wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: P. Schick 37' 1-0 M. Diaby P. Schick 63' 2-0 P. Hincapié A. Stiller 80' 2-1 K. Vogt M. Dabbur 83' 2-2

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Moussa Diaby 21' Odilon Kossounou 60' Edmond Tapsoba 85' Piero Hincapie 86' Moussa Diaby 90'

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Sebastian Rudy 21' David Raum 27' Munas Dabbur 88'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen: Moussa Diaby 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Stieler, Germany. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bayer Leverkusen stanie naprzeciw Union Berlin, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach oraz FC Augsburg natomiast 1899 Hoffenheim podejmie FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin oraz SC Freiburg.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki ligi Bundesliga 1. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Moussa Diaby Sebastian Rudy wielokrotnie zaserwowały własnym stałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami z ligi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nas męczą. Trafiamy na wyśmienite bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Bayer Leverkusen i 1899 Hoffenheim i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak BayArena.